Małe i średnie firmy


Staże w małych i średnich przedsiębiorstwach
 
Program Bezpieczny Staż dla małych i średnich firm to okazja do zapoznania się z nowym narzędziem rozwoju pracowników – mentoringiem. Wybrany pracownik może zostać specjalistą od zarządzana stażami oraz promotorem idei społecznie zaangażowanego biznesu. Udział w programie zakłada także wymianę doświadczeń, dzielenie się dobrymi praktykami z pozostałymi uczestnikami, w tym firmami korporacyjnymi. Program BS zakłada promocję małych i średnich firm za pośrednictwem portalu Bezpieczny Staż, w mediach społecznościowych oraz wydarzeniach i konferencjach związanych z CSR-em.
ZWIŃ

PARTNERZY STRATEGICZNI

POSŁUCHAJ ICH

Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, których do tej pory nie znałam lub uważałam za trudne. Nie bardzo wierzyłam w swoje możliwości, ale udało się mi pokonać nawet te dość skomplikowane prace. Myślę, że nawet byłby ze mnie dobry magazynier.

Wioletta, Stażystka

Największa wartość staży to możliwość regularnej pracy w firmie z innymi pracownikami

Magdalena, Konsultantka

Stażysta, który jest przygotowany do powierzonych zadań i sumiennie je wykonał, powinien nabytą wiedzę wykorzystać w każdej działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą bezpośrednio do klienta.

 Andrzej, Mentor

Spodobała mi się komunikacja między współpracownikami, rozkładanie towaru, podawanie towaru, zamawianie i rozliczanie kart płatniczych.

Marek, Stażysta

 

PARTNERZY
PROGRAMU: