STAŻYŚCI - Testy

 

Test preferencji zawodowych                                                                  
 
Co mnie interesuje? Jaki staż wybrać? W jakiej branży szukać satysfakcjonującej pracy? Dzięki wynikom testu preferencji zawodowych możesz poznać odpowiedzi na te pytania. Za pośrednictwem naszej strony zapraszamy do skorzystania z testu, opracowanego specjalnie z myślą o diagnozie zainteresowań młodych ludzi, uczniów i uczennic szkol od podstawowej, aż po ponadgimnazjalna. Odpowiedz na 60 pytań testu i obejrzyj profil swoich zainteresowań. Jeżeli chciałbyś/ałabyś dowiedzieć się więcej o potencjalnie atrakcyjnych dla Ciebie zawodach, umów się z opiekunem/ka czy doradca/czynią na szczegółowe omówienie wyników. Proponowany przez nas test nosi nazwę MLOKOZZ, powstał dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej i jest bezpłatny.
 

Wykonaj test


Indeks Samodzielności
 
Do jakich wyzwań jestem gotowy/a? Czy i na ile jestem już samodzielny/a? Być może te pytania zadajesz sobie w kontekście stażu, jak tez przy podejmowaniu innych ważnych decyzji. Za pośrednictwem naszej strony zapraszamy Cie do skorzystania z narzędzia Indeks Samodzielności. Odpowiedz na 46 pytań testu i obejrzyj swój profil samodzielności. Dowiesz się, jaki jest Twój styl wchodzenia w dorosłość. Jeżeli zapragniesz dowiedzieć się o sobie więcej, poproś, aby Twój/Twoja opiekun/ka lub wychowawca/czyni skontaktował/a się z Fundacja Robinson Crusoe. Chętnie przeszkolimy go/ja z korzystania z Indeksu. Z pomocą opiekuna/ki dowiesz się, w czym jesteś najmocniejszy/a, a co warto jeszcze rozwijać, aby lepiej sobie radzić.

 

Wykonaj test

ZWIŃ

PARTNERZY STRATEGICZNI

POSŁUCHAJ ICH

Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, których do tej pory nie znałam lub uważałam za trudne. Nie bardzo wierzyłam w swoje możliwości, ale udało się mi pokonać nawet te dość skomplikowane prace. Myślę, że nawet byłby ze mnie dobry magazynier.

Wioletta, Stażystka

Największa wartość staży to możliwość regularnej pracy w firmie z innymi pracownikami

Magdalena, Konsultantka

Stażysta, który jest przygotowany do powierzonych zadań i sumiennie je wykonał, powinien nabytą wiedzę wykorzystać w każdej działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą bezpośrednio do klienta.

 Andrzej, Mentor

Spodobała mi się komunikacja między współpracownikami, rozkładanie towaru, podawanie towaru, zamawianie i rozliczanie kart płatniczych.

Marek, Stażysta

 

PARTNERZY
PROGRAMU: