Biznes korporacyjny


Staże w dużych przedsiębiorstwach i organizacjach korporacyjnych

Program Bezpieczny Staż oferuje dużym firmom i korporacjom możliwość korzystania z profilowanej wersji aplikacji stażowej. Aplikacja ta może służyć nie tylko stażom, ale też wspieraniu rozwoju mentorów wewnątrz firmy. W ramach programu mentorzy zostają docenieni jako ważna grupa pracowników. Dzięki aplikacji firma może też standaryzować praktyki stażowe we wszystkich swoich oddziałach. Może też zaprosić do staży młodzież z konkretnego typu szkół, np. zawodowych czy technicznych. Udział w programie zakłada także wymianę doświadczeń, dzielenie się dobrymi praktykami z pozostałymi uczestnikami, w tym społecznie zaangażowanymi małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Program Bezpieczny Staż zakłada możliwość promocji dużych przedsiębiorstw i korporacji za pośrednictwem naszego portalu, w mediach społecznościowych oraz wydarzeniach i konferencjach związanych z CSR-em.

ZWIŃ

PARTNERZY STRATEGICZNI

POSŁUCHAJ ICH

Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, których do tej pory nie znałam lub uważałam za trudne. Nie bardzo wierzyłam w swoje możliwości, ale udało się mi pokonać nawet te dość skomplikowane prace. Myślę, że nawet byłby ze mnie dobry magazynier.

Wioletta, Stażystka

Największa wartość staży to możliwość regularnej pracy w firmie z innymi pracownikami

Magdalena, Konsultantka

Stażysta, który jest przygotowany do powierzonych zadań i sumiennie je wykonał, powinien nabytą wiedzę wykorzystać w każdej działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą bezpośrednio do klienta.

 Andrzej, Mentor

Spodobała mi się komunikacja między współpracownikami, rozkładanie towaru, podawanie towaru, zamawianie i rozliczanie kart płatniczych.

Marek, Stażysta

 

PARTNERZY
PROGRAMU: