STAŻYŚCI - Badanie Potrzeb

Program Bezpieczny staż dedykowany jest młodzieży z pieczy zastępczej. Jako organizacja certyfikująca staże nie oferujemy staży bezpośrednio wszystkim chętnym, ale wspieramy młodych ludzi i pracodawców w organizacji staży. Jednym ze sposobów wsparcia jest badanie potrzeb. Młodzież zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej sondzie, dzięki której dowiemy się gdzie, jakie staże są potrzebne. Przedsiębiorców z całej Polski (firmy małe, duże i średnie) zapraszamy do zgłaszania chęci organizacji staży. Ogłoszenia o stażach zamieścimy na tej staronie.

SONDA

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Robinson Crusoe z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 15/4, 00-511 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu promocji i rozwoju programu Bezpieczny Staż. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania.

4 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
ZWIŃ

PARTNERZY STRATEGICZNI

POSŁUCHAJ ICH

Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy, których do tej pory nie znałam lub uważałam za trudne. Nie bardzo wierzyłam w swoje możliwości, ale udało się mi pokonać nawet te dość skomplikowane prace. Myślę, że nawet byłby ze mnie dobry magazynier.

Wioletta, Stażystka

Największa wartość staży to możliwość regularnej pracy w firmie z innymi pracownikami

Magdalena, Konsultantka

Stażysta, który jest przygotowany do powierzonych zadań i sumiennie je wykonał, powinien nabytą wiedzę wykorzystać w każdej działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą bezpośrednio do klienta.

 Andrzej, Mentor

Spodobała mi się komunikacja między współpracownikami, rozkładanie towaru, podawanie towaru, zamawianie i rozliczanie kart płatniczych.

Marek, Stażysta

 

PARTNERZY
PROGRAMU: