Klub Armada
Kurs na staż z najlepszymi!

Accenture

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową.

W ramach programu Skills To Succeed Accenture oferuje organizacjom pozarządowym i projektom CSR w przedsiębiorstwach wsparcie finansowe oraz wsparcie w formie usług Pro Bono. Celem programu jest wspieranie rozwoju młodych ludzi zagrożonych bezrobociem oraz ich aktywizacja i pomoc w znalezieniu pracy lub założeniu własnego biznesu. Do roku 2015 Accenture, w ramach kompleksowego, globalnego programu, planuje wesprzeć ok 700 000 młodych osób. Specjaliści Accenture, w ramach swojego czasu pracy, wykonują działania na rzecz wspieranych projektów, a firma nie czerpie z tego korzyści finansowych.

Program Fundacji Robinson Crusoe „Bezpieczny Staż” realizuje cele społeczne programu Skills to Succeed. Accenture, przy współpracy z organizacją Ashoka, pomaga Fundacji w rozwoju programu. Accenture Polska zbudowało aplikację wspomagającej zarządzanie stażami oraz stronę bezpiecznystaz.pl.

Dzięki pomocy Accenture, Fundacja i jej Partnerzy mogą skorzystać z nowoczesnego i atrakcyjnego dla użytkowników narzędzia. Aplikacja pozwala przełożonym na efektywną kontrolę przebiegu stażu, a członkom zespołu stażowego umożliwia współdzielenie materiałów, danych stażowych i komunikację.

Od czerwca 2014 aplikacja Bezpieczny Staż, została udostępniana Fundacji, jak również Partnerom biznesowym i organizacjom współpracującym z Fundacją w całej Polsce.

 

ZWIŃ